Tedarikçi ile iletişim? Tedarikçi
Ellison Lau Mr. Ellison Lau
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun

Organic Herb Inc.

Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu
Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu
Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu
Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu
Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu

Yüksek kaliteli ayıklar fabrikada organik toplu sarımsak tozu

Ödeme şekli: L/C,T/T,D/P
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Teslim süresi: 7 Gün

Sepete Ekle

Temel bilgi

    belgeleme: SGS, ISO, HACCP, Diğer

    Deney Metodu: HPLC, UV

    Başvuru Formu: Fitil

    Uygulama: Gıda, Sağlık bakım Ürünleri, tıp, Diğer

Additional Info

    Verimlilik: 30 Ton per Month

    Marka: OHI

    Ulaşım: Ocean,Land,Air

    Menşe yeri: Çin

    Yetenek kaynağı: 30 Ton per Month

    Sertifika: HACCP,ISO, Halal, Kosher,Organic

    Liman: Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Ürün Açıklaması

En iyi Fiyat Fabrika Kaynağı Doğal Organik Toplu Sarımsak Tozu

Products name:

Garlic Extract

Botanical name

Allium sativum

Common names:

Clove Garlic, Da Suan, Rashona, Rustic's Treacle, Stinking Rose, Tricolor Garlic

Parts used:

Cloves.

Active Ingredients: :

Allicin

Cas No.:

539-86-6

Specification:

1% Allicin / Ratio Extract 20:1,100:1

Test Method

HPLC

Appearance

White Fine powder

Standard:

Kosher,HALAL,ISO9001,HACCP.


Uygulama

Mutfak kullanır
Antimikrobiyal aktivitesi için ilaç
Makyaj malzemeleri ,
Diyet takviyesi

Ürün kategorileri : Standart bitki özleri

Bu tedarikçi için e-posta

Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır

İlgili ürünler listesi